turnus č. 1 obec Pernink a okolí

Turnus je již plně obsazen

Leták jarní turnus Pernink 2022 

Podmínka: vlastní lyže nebo snowboard, přilba a chránič páteře (organizátor nezajištuje).

Příměstský tábor bude probíhat v době jarních prázdnin, 5 pracovních dní,  a  je určený pro děti od věku 7– 14 let.  Příměstský tábor je realizován na podporu zaměstnanosti. Přednostně budou přijímány děti obou zaměstnaných rodičů. Kapacita turnusu je 20 dětí. Každý turnus bude realizován za podmínky minimálně 10 přihlášených dětí. Místo konání: obec Pernink a okolí.

Cena 1700 Kč/dítě.

V ceně je zahrnuto: doprava autobusem z Ostrova se zastávkou v Merklíně na Pernink a zpět, základna v budově Chata Pernink, strava, pitný režim, skipas, lyžařský instruktor, drobné odměny a výtvarné potřeby.

MAS Krušné hory o. p. s. jako pořadatel letních příměstských táborů průběžně vyhodnocuje mimořádná a krizová opatření Vlády ČR, případně Ministerstva zdravotnictví ve vztahu k organizačním a hygienickým podmínkám pořádání denních táborů pro děti. V případě, že vzhledem k aktuálně platným opatřením nebude možné tábory uskutečnit, budou všem zákonným zástupcům přihlášených dětí vráceny uhrazené poplatky v plné výši. Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit, nebo stanovit nezbytná hygienická opatření v souladu s aktuální epidemiologickou situací.

Přihlášku, vyplněnou a podepsanou, spolu s potvrzením od obou rodičů o pracovně právním vztahu (viz níže uvedený buď formulář A nebo B nebo C nebo potvrzeni ČSSZ nebo OSVČ) odevzdáte osobně nebo zašlete mailem či poštou na uvedený kontakt. Cena tábora zahrnuje pojištění úrazové a odpovědnosti, oběd a pitný režim po celý den, v případě výletů také vstupy a jízdné. Platba musí být uskutečněna předem převodem nebo hotově před zahájením tábora.

Dokumenty ke stažení:                                        

 Přihláška- smluvní podmínky Pernink

 Monitorovací list podpořené osoby

Potvrzení o zaměstnání:     

A: pro zaměstnané osoby    

B: pro osoby, které jsou v procesu vzdělávání nebo absolvující rekvalifikaci  

C: pro nezaměstnané osoby, vedené na ÚP

Žádost o potvrzení v evidenci ČSSZ

 Vyplněné dokumenty zašlete:   benda@mas-krusnehory.cz     

Datum

14 - 18 Bře 2022
Expired!

Čas

7:30 - 16:30

Organizátor

Organizer Name

2 thoughts on “turnus č. 1 obec Pernink a okolí”

 1. Dobrý den, měla bych zájem o umístění dcery na váš př.tábor.Pracují v lékárně a ráda bych toho využila.Prosím ozvěte se, děkují Borsuková Alexandra

  1. Dobrý den,
   děkujeme za projevený zájem. Vše je zatím v přípravě a kompletní program včetně podmínek a přihlášek bude zveřejněn v průběhu ledna 2022. Váš požadavek prozatím předběžně zaevidujeme.

   MAS-Krušné hory o.p.s.
   Daniel Benda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *