turnus č. 2 DDM Nová Role

Turnus pro nenaplnění min. počtu dětí je ZRUŠEN

Leták jarní turnus Nová Role 2022

Příměstský tábor bude probíhat v době jarních prázdnin, 5 pracovních dní,  a  je určený pro děti od věku 6– 14 let.  Příměstský tábor je realizován na podporu zaměstnanosti. Přednostně budou přijímány děti obou zaměstnaných rodičů. Kapacita turnusu je 20 dětí. Každý turnus bude realizován za podmínky minimálně 10 přihlášených dětí. Místo konání: DDM Nová Role, Chodovská 236, 362 25 Nová Role

Cena 1300 Kč/dítě.

V ceně je zahrnuto: základna v budově DDM Nová Role, strava, pitný režim, skipas, cestovné, vstupné, drobné odměny a výtvarné potřeby.

MAS Krušné hory o. p. s. jako pořadatel letních příměstských táborů průběžně vyhodnocuje mimořádná a krizová opatření Vlády ČR, případně Ministerstva zdravotnictví ve vztahu k organizačním a hygienickým podmínkám pořádání denních táborů pro děti. V případě, že vzhledem k aktuálně platným opatřením nebude možné tábory uskutečnit, budou všem zákonným zástupcům přihlášených dětí vráceny uhrazené poplatky v plné výši. Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit, nebo stanovit nezbytná hygienická opatření v souladu s aktuální epidemiologickou situací.

Dokumenty ke stažení:                                        

Přihláška-smluvní podmínky Nová Role

Monitorovací list podpořené osoby

Potvrzení o zaměstnání:     

A: pro zaměstnané osoby    

B: pro osoby, které jsou v procesu vzdělávání nebo absolvující rekvalifikaci  

C: pro nezaměstnané osoby, vedené na ÚP

Žádost o potvrzení v evidenci ČSSZ

Vyplněné dokumenty zašlete:   benda@mas-krusnehory.cz     

Datum

14 - 18 Bře 2022
Expired!

Čas

8:00 - 18:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *